يكشنبه 30 تير 1398   20:25:04
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 • 1396/9/25 شنبه
 • تجلیل از خانواده دانش آموز اهداکننده عضو
  تجلیل ویژه استاندار و فرماندار بویراحمد
  امیدواریم از اقدامی ارزشمند که در دورترین روستای شهرستان بویراحمد، دهستان چین لوداب و روستای ظفر آباد افتاد، الگوبرداری وبه دیگران جانی تازه بخشیده شود.

  معاون سیاسی واجتماعی فرماندار بویراحمد به همراه بخشدار لوداب حامل پیام و سپاس استاندار و فرماندار بویراحمد به خانواده ایثارگر و اهداکننده عضو دانش آموز محمد رضا فاتحیان بودند.

  عبدالحمید پناهی ضمن دیدار با این خانواده ایثارگر  وا هدای لوح تقدیر گفت: این گونه اعمال باقیات وصالحات فراوانی برای اهدا کننده عضو وخانواده وی برجای می گذارد وبرخی علی رغم کوتاهی  زندگی شان تاثیرات مثبت فراوانی برای دیگران دارند.

  پناهی گفت: انسانهایی که چنین اندیشه هایی دارند وبه دیگران جان می بخشند در رفتار ایثارگرانه، پیشرو هستند وخانواده هایی که برای اهدای اعضای عزیزانشان رضایت داده اند یقینآ آنها را از دست ندادند؛ بلکه به نوعی آنها را زنده نگه داشتند.

  معاون فرماندار بویراحمد با بیان اینکه جسم ها از بین می روند  ولی ایثار وفداکاری آنان باقی خواهد ماند ابراز امید واری کرد از اقدامی ارزشمند که در دورترین روستای شهرستان بویراحمد، دهستان چین لوداب  و روستای ظفر آباد افتاد، الگوبرداری وبه دیگران جانی تازه بخشیده شود.

  گفتنی است: محمدرضا فاتحیان ۱۳ ساله پایه ششم ابتدایی در مدرسه شهید پیرایش روستای ظفر آباد چین در بخش لوداب بویراحمد مشغول به تحصیل بود که چند روز پیش بر اثر تصادف خودرو دچار مرگ مغزی شد و با تلاش تیم پیوند اعضای دانشگاه های علوم پزشکی شیراز و یاسوج دو کلیه و کبد این دانش‌آموز از بدن وی جدا و برای پیوند به بیماران نیازمند به شیراز انتقال یافت.

  كلمات كليدي : تجلیل , اهدای عضو , فرماندار بویراحمد , معاون سیاسی

  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما