يكشنبه 30 تير 1398   20:25:38
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1396/10/18 دوشنبهشاهرخ کناری:
خدمت به ایثار گران افتخار بزرگی است
از مجموع قریب به 72 هزار نفر ایثارگر استان، 31 هزار نفر در شهرستان بویراحمد متمرکز هستند.
شورای مشورتی ایثارگران شهرستان بویراحمد صبح امروز با سرپرست فرمانداری بویراحمد دیدار کردند.
در این دیدار که رئیس بنیادشهید شهرستان بویراحمد نیز آنها را همراهی میکرد، اهم مشکلات جامعه ایثارگران به بحث وتبادل نظر گذاشته شد.
فرماندار بویراحمد با بیان اینکه امنیت وآرامش جامعه مدیون خون شهدااست، گفت: وظیفه هر ایرانی است که با خدمت به جامعه ایثارگران ادای دین کرده باشد.
شاهرخ کناری سرکشی به خانواده های جانبازان، آزادگان وشهدا را از اولویتهای کاری خود عنوان کرد وتصریح کرد: تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا در این بازدیدها باری از دوش خانواده شهدا وایثارگران برداشته شود.
وی با بیان اینکه این شورا با رصد مشکلات جامه ایثارگران گره گشای مشکلات باشند، گفت:مسئولان باید تلاش کنند تا راه های رفع مشکلات ایثارگران و خانواده های معزز شاهد به صورت کارشناسی شده در برنامه هایشان گنجانده شود.
فرماندار بویراحمد گفت: افتخار بزرگی است که بیش از 50 درصد جانبازان استان در شهرستان بویراحمد ساماندهی وخدمات داده میشوند.
کناری تصریح کرد: از مجموع قریب به 72 هزار نفر ایثارگر استان، 31 هزار نفر در شهرستان بویراحمد متمرکز هستند.
رئیس شورای مشورتی ایثارگران ساماندهی گلزار شهدای شهرستان بویراحمد را ضروری دانست وعنوان کرد: بحث تسهیلات واعتبارات در این حوزه را به جد پیگیری خواهیم کرد.
سرپرست فرمانداری بویراحمد گفت: از مجموع آمار کل خانواده شهید در شهرستان بویراحمد 171 نفر پدران شهید و394 نفر مادران شهید در قید حیات هستند که باتوجه به کهولت سن نیاز به توجه ویژه دارند.
وی با بیان اینکه 48 نفر جانباز 70 درصد در بویراحمد وجود دارد افزود: جانبازان زیر 25 درصد در شهرستان بویراحمد نیز 2782 نفر برآورد شده است.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما